Devidry - podlahové vytápění

Devidry - system clic S Devidry se stalo ještě snazším dosáhnout vysokých hodnot pohodlí, které charakterizují elektrické podlahové vytápění. Nazýváme jej System Click, protože Devidry se jednoduše zacvakne a nevyžaduje obvyklou výplňovou hmotu mezi zdrojem tepla a podlahou.

Dobrou zprávou je, že instalace je velice snadná, protože oproti zdrojům tepla, elektrické podlahové vytápění má mnoho velmi zvláštních výhod, které splňují úroveň pohodlí, jakou očekáváme od kteréhokoliv moderního domu nebo kanceláře.

Pokud máte starost ohledně nákladů za vytápění, elektrické podlahové vytápění může být skvělou cestou, jak efektivněji využít váš rozpočet. Částečně proto, že jen musíte zapnout zdroj tepla kdy potřebujete, a částečně proto, že podlahové vytápění rozvádí teplo lépe.

Celkově toto znamená, že používáte méně energie pro dosažení pohodlnějšího tepla. Ve srovnání s vytápěním konvenčními radiátory zabraňuje podlahové vytápění průvanu na úrovni podlahy. A pokud je vám zima na nohy, zbytku těla je zima také.

Elektrické podlahové vytápění Devidry™ je vhodné jak pro nové budovy, tak pro renovaci vybraných místností. Možná máte dětský pokoj, který vyžaduje vysokou úroveň pohodlí? Ložnici, která potřebuje zvláštní design? A co třeba vaše domácí kancelář, která potřebuje účelnost spojenou s pohodlím, pokud sedíte u počítače mnoho hodin denně? Devidry™ je řešením pro vás, pokud chcete využít mnoha výhod elektrického podlahového vytápění a začít sklízet tyto výhody rychle a snadno.

Devidry - system clic - vrstvy S Devidry™ vybíráte moudře. Dostanete všechny výhody elektrického podlahového vytápění a přitom i řešení, které se snadno montuje – od výrobce s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi, jehož výrobky mají vysokou životnost.

Konstrukce Devidry™ je tak snadná, jako samotný produkt. Devidry™ sestává z pěnové rohože obsahující pět vrstev – každá má vlastní individuální funkci. Každý pás je vybaven spojovacím systémem, umožňujícím snadné položení celé podlahy.

Devidry™ nevyžaduje podlahový potěr a lze jej použít jak s dřevěnou podlahou, tak i s laminátovou. Se systémem Click & Plug ji lze nainstalovat i pod koberce. Užívejte si skutečnosti, že Devidry™ snižuje hluk, protože pěnové pásy fungují jako „kročejová“ izolace.

Kompletní dokument systému Devidry ve formátu PDF(1,0 MB).

 
Fotogalerie
RD MáslojedyPalace PardubiceRD Svítkov

© 2016 Elicomp-e s.r.o.
Zemědělská 880, 500 03 Hradec Králové, tel.: 605 279 261, e-mail: elicomp-e@elicomp-e.cz