Podlahové elektrické topení

Elektrické podlahového topení je v současnosti jedním z nejžádanějších systémů pro vytápění rodinných, bytových a apartmánových domů. Vyhledávané je především pro pro svoji vynikající možnost regulace, neviditelnost v prostoru a další nesporné výhody oproti ostatním druhům vytápění.

Hřejivé podlahové topení Jako autorizovaný zástupce značek DEVI a RAYCHEM jsme Vám schopni nabídnout veškeré služby spojené s podlahovým topením. Od cenových nabídek přes montáž a technický návrh po servis topného systému.

Kalkulačky Vám pomohou s orientačním výpočtem pořizovacích nákladů pro podlahové topení. Naleznete zde informace od instalace samotných topných kabelů přes jejich využití až po jejich regulaci ve Vašem rodinném domě, kuchyni či kanceláři. Budeme rádi pokud Vám naše informace pomohou při výběru vhodného vytápění Vašeho domu. Pro Vaši představu je tu i fotogalerie naší práce. Fotografie jsou z našich referenčních staveb. Také v našich referencích naleznete konkrétní rodinné domy i s pořizovací cenou a provozními náklady, které jsou doloženy fakturami.

Jsme rádi, že jste navštívili naši webovou prezentaci!


Tým Elicomp-e s.r.o.

 
Fotogalerie
Viladomy HKVyhřívání rampy - TESCO ŘíčanyRD Postřižín

© 2016 Elicomp-e s.r.o.
Zemědělská 880, 500 03 Hradec Králové, tel.: 605 279 261, e-mail: elicomp-e@elicomp-e.cz